Polerowanie marmuru

Końcowym etapem prac przy wykańczaniu podłóg betonowych bądź kamiennych jest polerowanie. W tym przypadku stosujemy profesjonalne narzędzia i tarcze diamentowe o drobnej gradacji, co pozwala uzyskać idealnie równą i gładką powierzchnię. Czynność wykonujemy aż do uzyskania „lustrzanego” połysku. W rezultacie końcowym uzyskujemy efekt nowej posadzki. Gładka nawierzchnia jest łatwiejsza w konserwacji oraz w utrzymaniu czystości, a błysk doskonale podkreśla wybarwienie materiału.

Polerowanie marmuru oraz innego rodzaju posadzek kamiennych należy przeprowadzać w regularnych odstępach czasu, ale także zwracając uwagę na stopień uszkodzeń powstałych w wyniku eksploatacji. Powierzchnia jego jest szczególnie narażona na sól ze śniegu z ulicy, przenoszoną na butach, czy piasek z podeszew. Powodują one matowienie i rysowanie nawierzchni, która traci przez to swój piękny wygląd.

Oferujemy polerowanie marmuru oraz innego rodzaju posadzek kamiennych. Usługę świadczymy na terenie Warszawy oraz okolic. Przy wykonywaniu świadczeń stosujemy wyłącznie najwyższej jakości standardy, a także sprawdzone narzędzia i materiały. Pozwala nam to na wykonanie pracy zgodnie z oczekiwaniami Klienta oraz bez ryzyka uszkodzenia powierzchni. Usługę polerowania marmuru, czy granitu możemy przeprowadzić po uprzednim, dokładnym zeszlifowaniu powierzchni. Odnowiona w ten sposób powierzchnia na długie lata zachowa estetyczny wygląd oraz zyska większą wytrzymałość. Czas realizacji jest uzależniony między innymi od takich czynników jak stopień porysowania i głębokość rys, wielkość istniejących ubytków.